O nas

O nas

Frutiful Investment sp. z o.o. to firma, która oprócz działalności handlowej w sektorze przetwórstwa żywności poszukuje także przedsiębiorstw o interesujących perspektywach rozwoju, które mogą otrzymać kapitał private equity.

Jesteśmy gotowi wesprzeć rozwój firmy niemal na każdym etapie jej rozwoju i zapewnić niezbędne wsparcie operacyjne. Nasze cele osiągamy m. in. przez poprawę stabilności finansowej, wdrażanie nowych technologii, rozszerzanie rynków zbytu czy udoskonalenie produktu.

image

Dzięki kapitałowi private equity oraz przejrzystej strategii, jesteśmy w stanie zrealizować i wyznaczyć nowe kierunki dla rozwoju wspieranego przedsiębiorstwa.

Nasza działalność

W zakresie private equity:

Kapitał dla przedsiębiorstwa

Posiadamy niezbędne środki finansowe, które możemy zainwestować w przedsiębiorstwa o interesujących perspektywach rozwoju.

Wsparcie operacyjne

W ramach inwestycji możemy zaoferować naszym partnerom doradztwo operacyjne, pozwalające na stworzenie skutecznej strategii rozwoju.

Partnerstwo w biznesie

Wspólne inwestycje w przedsięwzięcia wymagające dużych nakładów finansowych i długoterminowej stopie zwrotu.

W handlu B2B:

Handel produktami żywnościowymi

Handel b2b produktami żywnościowymi - soki, koncentraty owocowe i warzywne, mrożonki IQF, świeże owoce i warzywa, susze wytłoki owocowe.

Dostawa towarów

Dostawa towaru w postaci produktów spożywczych do każdego miejsca na świecie na zasadach DDP.

Kontrola jakości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, możemy efektywnie dobierać dostawców oraz dopilnować jakości i bezpieczeństwa żywności.

Sprawdźmy co razem możemy osiągnąć w biznesie.